Yılbaşı Çikolataları

Parti Konseptinize Uygun Yılbaşı Çikolataları

Yeni yıl yaklaşırken hepimizi bir coşku ve haliyle de telaş sarıyor. Yeni bir yılı en güzel şekilde karşılamak için yapacağımız kutlama adına heyecan duyuyor ve güzel bir parti konsepti hazırlamaya çalışıyoruz.

Kendi zevklerimize ve beklentilerimize göre bir konsept hazırlarken, çoğu zaman gözümüzden kaçan detay yılbaşı çikolataları oluyor. Genellikle son anda aklımıza gelen çikolatalar, aslında küçük bir detay gibi görünse de parti için oldukça önemliler.

yılbaşı kutlama mesajı

Yılbaşı partisinde her şeyin en gösterişlisini ve en lezzetlisini sunmak isteriz. Böyle bir durum söz konusu olunca misafirlere ikram edeceğimiz yemekler kadar tatlılar da önem kazanır. Elbette çikolata da bu noktada önemli detaylardan biri.

Yılbaşı için özel olarak tasarlanmış çikolatalar parti konsepti için ideal seçenekler olacaktır. Ayrıca bunların yanı sıra hediyelik çikolata seçenekleri de yılbaşı partinizin konseptine uygun olduğu müddetçe tercih edilebilir.

Lezzeti de Görünüşü Kadar Önemli…

Yılbaşı çikolataları için genellikle seçim yaparken kıstasımız görüntüsü olur. Ağırlıklı olarak kırmızı renklerin kullanıldığı, gold detaylara sahip, özenle tasarlanmış bir yılbaşı çikolatası hemen ilgimizi çekebilir.

Bununla birlikte tam bir noel akşamı konseptiyle hazırlanmış tasarımlara sahip çikolatalar de bulunabilir. Aslında çoğunlukla ilgimizi çekmeyi başaran noel baba, geyik ve kar üçlemesini bir araya getiren çikolata paketleri olur. Peki ya lezzeti…

 

ikramlık çikolatalar

Çikolata konusunda herkesin lezzet beklentisi farklı olabilir. Bazıları yoğun bitter çikolatayı severken, bazıları sütlü çikolatalardan yana seçim yapabilir. Bu nedenle yılbaşı çikolatası alırken tek bir tür değil, farklı seçenekleri de içerisinde barındıran bir seti tercih etmek daha mantıklı olacaktır.

Farklı iç dolgulara sahip seçenekler de misafirlerinizi memnun edebilme seviyenizi yükseltecektir. Kaliteli, lezzetli ve özel bir tarife sahip çikolatalar, sadece yılbaşında değil tüketildiği her an mutlu olunmasına olanak sağlayacaktır. Lezzetiyle beğeni kazanan Liva imzalı çikolata setleri için web sitemizi ziyaret etmeniz faydalı olabilir.

Hangi Yılbaşı Çikolataları Konseptime Uygun Olur?

Yeni yılı nasıl bir kutlama ile karşılamak istersiniz? Gözlerinizi kapatın ve bunu düşünmeye başlayın. Bizim hayal ettiğimiz tam da şöyle bir şey:

hediye paketi

Büyük bir çam ağacı, üzerinde kırmızı ve yeşil renklerde yılbaşı süsleri, yapay kar… Ağacın altında özenle paketlenmiş hediye kutuları ve hemen yanında berjerlerin ortasındaki sehpada hediyelik çikolata

Şömine yanıyor, mumlar yakılmış, yılbaşı masası özenle hazırlanmış, tam ortada tüm lezzetiyle gözleri üzerine çeken bir hindi dolması… Tablo gibi değil mi? Böyle bir konsept tasarlıyorsanız, aklınıza gelecek sorulardan biri de hangi yılbaşı çikolataları konseptime uygun olur, olacaktır. Peki, gerçekten hangisi uygun olur?

Merak etmeyin bizim bu konuda da bir önerimiz var. Bu konsepte olduğu gibi yılbaşı partisi için ortamı hazırlarken yapay kar detaylarına yer verilecekse, Dolu Dolu Altın Yılbaşı Sepeti en doğru seçim olabilir.

Yeşil ağırlıklı paketleme konsepti, şık tasarımı ve biraz üşümüş kardan adamı ile sizin de hoşunuza gideceğine eminiz. Hazırladığınız yılbaşı ağacının yanında bir de bu hediye çikolata sepetini düşünün. Kardan Adam Yılbaşı Sepeti içeriğine yakından baktığımızda ise hemen special çikolata kutusu dikkatimizi çekiyor.

Başta da söylediğimiz gibi her damak tadına hitap edebilecek çikolata seçenekleri bir araya getirilmiş. Aslında bu hediyelik çikolata tam olarak beklentilerimizi karşılıyor. Bir sonraki kutu karışık kuruyemiş kutusu… Aklınızdan çıkmış olabilir, ancak yılbaşı partilerinin olmazsa olmaz ikramlıklarından biri de kuruyemiştir.

Ayrıca bir Antep fıstığı kutusu dikkatinizi çekecek. Fıstığa kim hayır diyebilir ki? Partinin en çok tüketilecek kuruyemişi olacağı kesin! Tüm bunlara ek olarak bu Liva yılbaşı sepeti içerisinde drajeler de bulunuyor.

Misafirleriniz içerisinde küçük çocuklar da olacaksa buna en çok onlar sevinebilir. Pelüş kardan adamı ve diğer süslemeleri ile hazırladığınız konsept için harika bir seçenek!

temalı hediyelik çikolata kutuları

Aynı konsept için farklı bir seçenek daha görmek isteyenler için önerimiz için ise buraya tıklayabilirsiniz… Sürprizli yılbaşı çikolataları arasında yer alan bu sepet, misafirlerinizi hem şaşırtacak hem de eğlenceli anlar geçirilmesine olanak sağlayacak.

İçeriğinde başka neler mi var? Drajeler, Antep fıstıkları, Madlen çikolatalar, pelüş çanta ve süsler… Bu süsler için yılbaşı ağacınızda yer açmayı unutmayın!

Yılbaşı Partisine Nasıl Bir Çikolata Götürülür?

Bir yılbaşı partisine davetliyseniz, elbette partiye giderken bir hediye götürmek istersiniz. Nezaket açısından bu önemli bir davranış olacaktır. Peki, nasıl bir hediyelik çikolata almalı?

Yılbaşı partisine giderken alabileceğiniz en güzel hediye elbette yılbaşı sepetleri olacaktır. Çikolata ağırlıklı hazırlanan bu sebepler içerisinde Frezya yılbaşı sepeti hediye için oldukça şık ve dolu dolu bir seçenek. İçerisinde neler mi var?

Madlen çikolata, yaldızlı çikolata, special çikolata, Antep fıstığı, lokum, draje ve mum. Ancak bir bu sepetin diğerlerinden bir farkı daha var: Efsaneleşen Mocaco kahve!

Mocaco kahve ve french press ile birlikte yılbaşı akşamında ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bir arada bulunduran bu sepet, katılacağı davette en gözde hediyeyi sunmak isteyenler için en uygun seçim olacaktır.

Mütevazı bir yılbaşı partisine davet edildiyseniz, bu durumda gösterişli bir sebep götürmek elbette uygun olmayabilir. Böyle anlar için yılbaşına uygun şekilde tasarlanmış sade yılbaşı çikolataları tercih edilebilir. Buna örnek olarak Yaldızlı Hasır Sepet gösterilebilir.

Special çikolatalar ve drajelerin hasır bir sepette sunulduğu bu hediye hem tasarımı hem de çikolataların lezzetiyle davette ilgiyi üzerine çekecektir. Katılacağınız davetin özel bir konsepti varsa, buna uygun bir hediye sepeti seçiminde bulunmak elbette doğru olacaktır.

Web sitemiz üzerinden yılbaşı için tasarlanmış çikolata sepetlerine ulaşabilir, dilerseniz diğer hediyelik çikolata seçeneklerimize de göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

Önceki Makale Kış Aylarının Vazgeçilmezi: Basit Ayva Tatlısı Tarifi