İçeriğe atla
Üye Ol 100 Liva Puanı Kap! Sonrasında Her 1 TL Alışverişinde 1 Liva Puan Hesabına Yüklensin!
Üye Ol 100 Liva Puanı Kap! Sonrasında Her 1 TL Alışverişinde 1 Liva Puan Hesabına Yüklensin!

Liva Pastacılık Ankara - Hakkımızda

Liva Pastacılık Ankara, pasta imalatını sanata dönüştürerek, sektörde kendini ispatlamış ve marka olmayı başarmış bir kuruluştur. Liva, ürün yelpazesini her geçen gün yükselterek Liva BİSTRO ve İNCEK şubelerinden sonra Liva GURME konseptiyle FLAT ve GREEN şubelerini hizmete sundu. 
Markalaşma sürecinin kolay olmadığını bilen Reyhan Hacıosmanoğlu ailesi, üründe kalite, güven, tazelik, lezzet ve sunum estetiğini yakalayarak Liva markasını oluşturmuştur. Liva işletmeleri olarak kullanılan tüm ürünlerde yüzde 100 kalite aranmaktadır. Müşteriye sunulan tüm ürünlerde gıda standartlarına uygunluk öncelikli şart olarak aranmaktadır. Bundan dolayı da Liva Pastacılık hammadde seçiminden ürün dağıtımına kadar titizlikle uyguladığı kalite yönetimi ile ürünlerin üstün kalitesini ve lezzetini garanti etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için; hammaddeden başlayarak, süreç aşamalarında ve nihai üründe ISO 9001:2000 Kalite Sistem Şartlarına ve HACCP standartlarına, sağlık kurallarına, Gıda Mevzuatına ve ilgili yasa ve tüzüklere uymak. Gıda emniyeti ile ilgili tehlikeleri belirlemek, değerlendirmek ve kontrolü sağlamak.

- Eğitimli personel ile takım çalışmasına önem verilen, bireysel ve grup başarılarının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamak.

- Çalışanların gıda güvenliği ve HACCP prensipleri konusunda sürekli eğitimini ve politikayı benimsemelerini sağlamak.

- Kanıtlanmış başarı çizgimizi korumakla yetinmeyip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları ve müşterileri ile beraber gerçekleştirebilen bir hizmet kurumu anlayışı ile sağlamak.

- Müşterilerimizden gelen her şikâyeti bir armağan olarak kabul ederek, sürekli memnuniyetlerini sağlamak.

- Her zaman güvenilir bir firma olmak.

PRENSİPLERİMİZ

Firmamız tüm birimleriyle ve verdiği tüm hizmetlerde aşağıdaki maddeleri ana ilkeleri olarak benimsemiştir.

- Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak;

- Günlük ve taze üretim;

- Birinci sınıf hammadde kullanmak;

- Her zaman en iyiyi yakalamak;

- Disiplinli çalışmak;

- Yenilikçi olmak;

- Ürün çeşitliliği ve zenginliği;

- Tüketicinin yüksek beklentilerine cevap vermek için çok çalışmak;

- Ürünlerde standardizasyon;

-Dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve aynı anda bunları müşterilere ulaştırmak;

-“Liva’da en iyiyi nasıl yaparız”ın arayışında olmak;

- Daha iyisini bulana kadar, “en iyisi bu” diyerek devam etmek; - Sürekli araştırmak ve geliştirmek; - Müşteri beklentilerini iyi analiz etmek ve cevaplamak; - Ürünlerimizin içine her zaman sevgimizi de katmak; - Tüm çalışanlarımız ile birlikte yüzümüzden gülümsemeyi eksik etmemek; - Hayatınıza mutluluk katmak.