Liva Pastanesi Ankara - Liva İncek Çayyolu Şubesi

Liva İncek Çayyolu Hakkında Genel Bilgiler

Liva İncek Çayyolu Hakkında Genel Bilgiler

Liva İncek Çayyolu Ankara, İncek’in en popüler olan ve en çok bilinen caddesi üzerinde yer alan Liva İncek şubesi, sevdiklerinizle birlikte uzun saatler oturup, neşeli sohbetler edebileceğiniz, çocuklarınız için doğum günü partileri düzenleyebileceğiniz, nezih ortamı ile Çayyolu’nun en gözde mekanlarından birisidir.

Liva İncek Adres Bilgileri

Liva İncek Nerededir?

Liva Pastaneleri’nin şubelerinden Liva İncek, Ankara’da İncek Çayyolu bölgesinde yer alıyor. Kanuni Sultan Süleyman bulvarı üzerinde yer alan Liva İncek şubesine ulaşmanız çok rahat. Ankara, Çayyolu’nun en bilindik caddesinde yer alması nedeniyle Çayyolu bölgesinin merkezinde kabul edilebilir bir konuma sahiptir.

Liva İncek Makarnaları

Liva İncek Çayyolu'nun Tavsiye Edilen Tatları Nelerdir?

Liva İncek şubesinden çıkan sizlere tavsiye debileceğimiz harika lezzetleri bulunuyor. Bunlardan bazıları, birbirinden lezzetli makaronlarımız, limonlu parfe ve limonlu cheesecake, malaga ve çayınızın yanına çok iyi gidecek bir mozaik pasta size tavsiye edebileceğimiz leziz ürünlerimizden. Ayrıca, minik tasarım pastalarımızı veya şirin cupcake’lerimizi çocuklarınızı mutlu etmek için mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Liva İncek Minik Tasarım Pastalar

Müşterilerimiz Liva İncek Çayyolu Şubesi’ni Neden Tercih Ediyor?

Müşterilerimizin Ankara Liva İncek’i tercih etme sebeplerinin başında nezih ve ferah ortamı geliyor. Ailelerin hafta sonu gidebilecekleri, keyifli sohbetler edebilecekleri samimi bir ortam. Aileler genellikle çocuklar için doğum günü partilerinde Liva İncek şubesini tercih ediyorlar. Ferah ortamında bunalmadan vakit geçirerek, Liva’nın efsane yaş pastaları ile doğum günü kutluyorlar. Liva Pastaneleri şubesi, Liva İncek, iş çıkışında çoğu kişinin sakince oturup, muhabbet etmek için uğradığı bir mekan haline gelmiştir.

Liva İncek Minik Pastalar

Müşterilerimizin Favorisi Olan Ürünlerimiz

Liva Pastaneleri şubelerinden biri olan Liva İncek’te müşterilerimizin favorisi olan ürünlerimiz, benzersiz Malaga’mız, kahvaltı tabaklarımız, waffle ve dondurma çeşitlerimiz, frambuazlı pasta, deniz ürünleri salatamız ve makarna çeşitlerimiz.

Liva İncek Çayyolu İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No:154/1 Çayyolu/Ankara İletişim: (0312) 242 0018 Sosyal Medya: Facebook, Foursquare, Yelp