İçeriğe atla

Liva Bistro Bahçelievler - En Çok Tercih Edilen Liva Pastanesi

Liva Bistro Bahçelievler Hakkında Genel Bilgiler

Liva Bistro Bahçelievler Hakkında Genel Bilgiler

Ankara, Bahçelievler’in en işlek ve canlı caddelerinden birinde bulunan Liva Bahçelievler şubesi yıllardır bölgenin en gözde mekanlarından biri olma özelliğini koruyor. Özellikle gençlerin ve ailelerin tercih ettiği Liva, gençlerin arkadaşlarıyla oturup muhabbet etmesi, lezzetli tatlı ve yemekler yemesi, sıcak içecekler içmesi için uygun olan bir yerdir. Aileler bir değişiklik yaparak Liva’nın lezzetli tatlıları ve taze çayı eşliğinde ev sohbetlerine devam ederler. Liva, öğrencilerin en uğrak mekanıdır ve öğrenciler okuldan sonra Liva’da oturup derslerin yorgunluğunu atıp, hep birlikte keyifle vakit geçirirler.

Liva Bistro Bahçelievler Adres Bilgileri

Liva Bahçelievler Nerede?

Liva Pastaneleri’nin bir şubesi olan Liva Bahçelievler, Ankara/Bahçelievler’in en popüler caddesi olan 3.Cadde üzerinde bulunuyor. Bahçeli’nin en bilinen caddelerinden biri üzerinde bulunan Bahçelievler Şube’sinin ulaşımı ve bulunması da oldukça kolaydır.

Liva Ekler Pastaları

Liva Bahçelievler’in Tavsiye Edilen Tatları Nelerdir?

Liva Bahçelievler şubesinde sizler için seçtiğimiz, Çikolatalı Muzlu Pasta, Ekler Pastalarımız ve Fıstıklı Parfe özel lezzetlerimizi denemeden gitmeyin. Kahve ile mükemmel olan Frambuazlı Cheesecake de müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor. Kış aylarında kestaneli pasta çeşitlerimizi de mutlaka denemelisiniz. Cevizli ve Antepfıstıklı Kurabiye, Selanik Gevreği ve Parmesanlı Kraker çeşitlerimiz de çayınıza eşlik edecek en lezzetli ürünlerimizdendir.

Liva Salataları

Müşterilerimiz Liva Bistro Bahçelievler Şubesi’ni Neden Tercih Ediyor?

Çoğu müşterimiz Liva’nın taze ve lezzetli tatlılarını, yaş pastalarını ve yemeklerini tatmak için Liva Bistro’yu tercih ediyor. Özellikle ailelerin veya arkadaş gruplarının sohbet edebilmeleri için, gençlerin ders çalışabilmeleri için uygun bir ortam vardır.

Liva Kahvaltısı

Müşterilerimizin Favorisi Olan Ürünlerimiz

Liva Pastaneleri şubelerinden biri olan Liva Bistro’da müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerimiz, çikolatalı muzlu pasta, limonlu pasta ve her daim taze çayımız. Yemek çeşitlerimiz içinde Bademli Tavuklu Salata, Piliç Meksika ve et çeşitlerimiz öne çıkıyor. Ayrıca, müşterilerin en çok beğenisini kazanan bir diğer ürün de açık büfe kahvaltımız.

Liva Bistro Bahçelievler İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: 3. Cadde, 2/A Bahçelievler, Ankara İletişim: (0312) 215 0080 Sosyal Medya: Facebook