Liva Organizasyonlar

Liva, Organizasyon Hizmeti ile Özel Günlerinizde de Yanınızda!

Pastacılık ve pastane sektöründe Ankara’da hizmet sunan Liva Pastacılık, özel günlerinizde de kusursuz bir organizasyon hizmeti sunuyor. Tadına doyamadığınız Liva lezzetleri, istediğiniz konseptlere uygun olarak hazırlanıp özel günlerinize eşlik ediyor. Yiyecek-içecek ve tasarım olarak bir bütün halinde, size özel hazırlanan konseptler ile size de partinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Özel Gün Pasta tasarımı, konuklarınız için mini atıştırmalıklar ve hayal ettiğiniz tüm detaylar organizasyon masanızı süslüyor.

Doğum günü organizasyonları, Baby shower partileri, söz ve nişan organizasyonları gibi farklı kategorilerde hizmet veren Liva Pastacılık, özel günlerinizi daha da özel kılmak için sizi bekliyor. 

Düğün Organizasyonları

Hayallerinizi süsleyen düğün, söz ve nişan organizasyonlarını kusursuz bir şekilde hazırlamak için hazırız! Düğün pastası, nişan pastası ve masanızda olacak minik ikramlıklar belirlediğiniz konsepte göre tasarlanıyor, hem lezzetli hem de şık bir tasarım olarak size sunuluyor. Hayallerinizi gerçekleştirirkin, en özel gününüzde de yanınızda olmanın mutluluğunu taşıyoruz.

Doğum Günü Organizasyonları

Doğum gününüzde arkadaşlarınızı dört dörtlük bir organizasyonla karşılamak ister misiniz? Ya da sevdiklerinize sürpriz bir doğum günü organizasyonu hazırlamak? Parti malzemelerinden, yaş pasta tasarımına, cupcake’lerden rengarenk içeceklere kadar parti paketinizi Liva kalitesinde hazırlıyoruz. Misafirlerinize anı olarak verebileceğiniz hediyelikler de doğum günü partinizi unutulmaz kılıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip organizasyon ekibimizle parti konseptinize karar vermek.

Bebek Partileri

Son dönemde oldukça popüler olan baby shower partileri, gender parti ve diş buğdayı organizasyonları için uygun konseptte partiler ile Liva Organizasyon yanınızda. Bebeğinizin gelişini kutladığınız baby shower konseptli bir partide ihtiyacınız olan her şey, gender partide konuklarınızı daha da şaşırtacak detaylar ve diş buğdayı-bebek mevlüdü gibi etkinliklerde ihtiyacınız minik lezzetli hediyelikler… Organizasyonunuzun konsepti ne olursa olsun partiniz hayal ettiğiniz gibi, Liva ile kusursuz ilerleyecek!

Özel Gün Organizasyonları

Sevdiğiniz ile geçirdiğiniz her gün özel bir gün.. Fakat bazı günlerde kendinizi ve onları şımartacak bir organizasyona hayır diyebilir misiniz? Yıldönümü, Sevgililer Günü, Yılbaşı Partisi… Sürpriz yıldönümü kutlaması için hazırlanan parti paketlerimiz ile hiç bir ayrıntıyı gözden kaçırmayacaksınız. Dilediğiniz konseptte, unutulmayacak bir güne eşlik edecek tüm lezzetler de Liva mutfağında hazırlanacak. Yeni bir yıla merhaba derken, sevgilliler günü sürpriziniz ile çevrenizdeki herkesi kıskandıracak bir organizasyon planlarken Liva hep yanınızda!

 

Organizasyonlarınız İçin Bize "0541 661 83 17" Numaralı Telefondan Ulaşabilirsiniz.