şerbetli türk tatlıları

Liva Ustaları'ndan Bayrama Özel Şerbetli Tatlılar

Bayramlarda ağızları tatlandıran, hoş sohbetle çayın yanında iyi giden geleneksel Türk Şerbetli tatlılarımızın yemek kültürümüzde yeri başkadır. Geleneksel şerbetli tatlıları,  özen isteyen ve küçük püf noktalarına dikkat edilmesi gereken tariflere sahiplerdir.  Liva Ustaları yılların tecrübesi ve Liva kalitesiyle geleneksel şerbetli Türk tatlılarını hizmetinize sunuyor. 2014 yılından beri de www.livapastacilik.com üzerinden online sipariş ile evlerinize taşıyor. Şimdi gelin, Liva ustaları ile birlikte geleneksel şerbetli tatlılarımızın hikayesine ortak olun.

Liva'da Şerbetli Türk Tatlıları

1.Tadına Doyamayacağınız Çıtır Çıtır Burma Kadayıf Tatlısı

Çıtır çıtır burma kadayıf tatlısına kim hayır diyebilir ki? Yapımında bol fıstık ve taze tereyağı lezzetlerinin dikkat çektiği tatlıyı buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

2.Ağızda Dağılan Eşsiz Lezzet: Fıstıklı Gurme

Bol fıstıklı ağızda dağılan Fıstıklı Gurme Liva'nın favori şerbetli tatlıları arasında yer alıyor. Bu fıstık dolu lezzeti hemen sipariş vermek için tıklayın.

3. Eskilerden Miras: Bülbül Yuvası Tatlısı

Şekliyle bülbül yuvası ismini almış, fıstıklı dolgulu bülbül yuvası tatlımız klasiklerden vazgeçemeyenler için harika bir şerbetli tatlı. Piştikten sonra ortasına yerleştirilen fıstık tozu ve nefis tereyağı lezzeti ile Bayram sofralarınızda yerini almaya hazır. Sipariş vermek için tıklayın. 

4. Ağızda Dağılan Lezzetiyle Şekerpare Tatlısı

Şekerpareyi sevmeyen yoktur, peki ya Liva'nın özel şekerparesini denediniz mi? Tam kıvamında şerbeti, nefis tereyağı lezzetiyle Bayram misafirlerinizin damaklarını şenlendirecek.

5. Bol Fıstıklı Şöbiyet Tatlısı

Kaymak ve fıstığın eşsiz uyumu şöbiyet bizlere saraylardan kalan bir şerbetli tatlı. Liva'da özenle hazırlanmış Şöbiyet tatlısını bayramda misafirlerinize ikram etmek için buraya tıklayarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

6. Bayram Sofralarının Vazgeçilmezi Tazecik Fıstıklı Baklava

Bayram baklavasız olmaz, tazecik fıstıklı baklavaya da misafirleriniz hayır diyemez... Değişmeyen tat, değişmeyen Liva kalitesiyle hazırlandı. Bayrama özel sipariş oluşturmak için tıklayın.

Bayram her şeyden önce birlik ve beraberliği temsil eder. Bu güzel ana eşlik edecek, sevdiklerinizle birlikte kuracağınız uzun sofralarda yerini alacak, özel şerbetli tatlı siparişleriniz için Livapastacilik.com'u ziyaret edebilirsiniz. Liva Ailesi olarak iyi bayramlar dileriz.
Previous article Çikolata Nasıl Yapılır? 5 Maddede Çikolata Yapımıyla İlgili Merak Ettikleriniz
Next article Geleneksel Ramazan Özel Tatlı Tarifleri ve Püf Noktaları