İçeriğe atla
En Lezzetli Atıştırmalıklar

Liva Pastacılık'ın En Lezzetli Atıştırmalık Seçenekleri!

Pastalar, şerbetli tatlılar, klasik lezzetlerin yeniden yorumlanması ve çikolata tutkusu… Liva Pastacılık, her ne kadar bu özellikleri ile öne çıksa da daha birçok şans verilmesi gereken ürün barındırıyor. Bunlardan biri de atıştırmalık çeşitleri… Atıştırmalık çeşitleri, daima çay ve kahve gibi içeceklerin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Atıştırmalık ürünler hem dışarıdayken açlığınızı yatıştırmak için çantanızda bulundurabileceğiniz hem de misafirlerinize ikram edebileceğiniz lezzetler listesinde başı çekmektedir. Özellikle kuruyemiş içeren atıştırmalık çeşitleri, besleyici ve enerji verici yönüyle tercih edilirler. Tabii ki bu atıştırmalık çeşitlerinin lezzet açısından da bir adım öne çıktığını söylemeden geçemeyeceğiz. Aşağıda Liva Pastacılık’ın en çok beğenilen, tercih edilen ve bağımlılık yaratan atıştırmalık çeşitlerini sıraladık.

Liva Pastacılık'tan En Lezzetli Atıştırmalık Seçenekleri

atıştırmalık, liva pastacılık'tan susamlı çubuk

Susamlı Çubuk

Herkesin adına ve tadına aşina olduğu klasik bir lezzet ile başlayalım: susamlı çubuk. Taze, çıtır çıtır, kalın çubuk krakerlerin susam ile kaplanmasıyla elde edilen bu atıştırmalık, en popüler atıştırmalık ürünlerinden biri. En çok tercih edilen atıştırmalık çeşitlerinden biri olan susamlı çubuk, açlık krizini dindirmek için çantalara koyulan atıştırmalık ürünlerin başında geliyor. Susamlı çubuk, Liva Pastacılık’ın en çok tercih edilen klasikleşmiş lezzetlerinden biridir. Ayrıca Liva’nın kendine özgü dokunuşlarını kattığı bir başka üründür. Bu atıştırmalık, Liva Pastacılık’ın kendine has tarifi ile hazırlanmaktadır. Şubelerimizde her zaman taze olarak ulaşabileceğiniz bu atıştırmalık çeşidini bir de Liva farkıyla denemenizi tavsiye ederiz. Altın renkli çıtır çubuğu ile bu atıştırmalık, çay saatlerinizin vazgeçilmezlerinden biri olacak.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan kandil simidi

Kandil Simidi

Kandil günlerinin özlenen tadı: kandil simidi. Kandil simidi, ufak halka şeklinde tuzlu bir atıştırmalık çeşididir ve tercihe göre sade, susamlı veya çörekotlu olarak üretilebilir. Kandil simidinin susamlı çubuğun muadil lezzetlerinden biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kandil simidi de susamlı çubuk gibi, en popüler atıştırmalık çeşitlerinden biridir ve yine susamlı çubuk gibi doyurucu olma özelliği ile öne çıkar. Ancak susamlı çubuktan hamurunun şekli ve kıvamı nedeniyle ayrılır. Kandil simitleri, Liva Pastacılık’ın en çok beğenilen ürünlerinden biridir. Kaliteli malzemelerle ve özel tariflerle hazırlanan bu kandil simitlerine Liva şubelerinden taze olarak ulaşabilirsiniz. Liva yorumuyla yirmili ve yüzlü paketler şeklinde ulaşabileceğiniz bu atıştırmalık çeşidini özellikle çay ile tüketmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan baharatlı çubuklar

Baharatlı Çubuklar

Klasik atıştırma çeşitlerinden bir diğeri ise baharatlı çubuktur. Orta kalınlıktaki krakerin üzerine özel baharatların eklenmesi ile üretilen bu atıştırmalık çeşidi, Liva Pastacılık’ın en sevilen atıştırmalık çeşitlerinden biridir. Baharat karışımı ile benzerlerinden önemli ölçüde sıyrılan Liva’nın baharatlı çubukları, açlığınızı yatıştırmak için başvurabileceğiniz en lezzetli alternatiflerdendir. Kandil simidi veya susamlı çubuk atıştırmalık çeşitlerini sade bulan veya baharatlı ürünleri tercih eden kişiler için özellikle tavsiye edilir. Baharatlı çubuk atıştırmalık çeşidinin çay ile benzersiz bir ikili olduğu söylenebilir. Yemek yemeye zamanınız ya da istediğiniz olmadığında Liva’nın baharatlı çubukları, iyi bir yemekten alacağınız doyum ile oldukça başarılı bir şekilde rekabet eder. Bu yönüyle iyi bir alternatiftir. Baharatlı çubuk atıştırmalık çeşidini Liva Pastacılık şubelerinden paketler halinde temin edebilirsiniz.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan çekirdekli çubuk

Çekirdekli Çubuk

Biraz da farklı içeriğiyle öne çıkan atıştırmalık çeşitlerinden bahsedelim. Çekirdekli çubuk, farklı bir damak zevkine hitap eden yönüyle Liva Pastacılık’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Çekirdekli çubuk atıştırmalık çeşidi, kalın çubuk krakerlerin üzerine çekirdek içlerinin eklemesi ile üretilmektedir. Kuruyemişli atıştırmalık çeşitleri arasından en beğeni toplayan ürünlerden biri olan çekirdekli çubuk, aynı zamanda sağlıklı ve lezzetli bir alternatiftir. İyi bir vitamin ve mineral deposu olan ay çekirdeği içerdiği için açlığınızı besleyici bir şekilde yatıştırmanıza olanak sağlar. Çekirdekli çubuk atıştırmalık çeşidi, sadece açlığını yatıştırmakla değil sağlıklı ve dengeli beslenmekle de ilgilenen kişiler için oldukça yerinde bir seçimdir. Çekirdekli çubuklara, Liva Pastacılık şubelerinden taze olarak ulaşabilirsiniz.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan badem kesme kraker

Badem Kesme Kraker

Bir diğer sağlıklı ve besleyici atıştırmalık çeşidi ile devam edelim. Badem kesme kraker, Liva Pastacılık’ın atıştırmalık çeşitleri içinde farklı içeriğiyle ilgi gören bir diğer lezzet. Badem kırıkları içeren uzun dikdörtgen plakalar biçiminde sunulan bu atıştırmalık, ferah ve hafif tadıyla tercih sebebi olmaktadır. Lezzetini bademin domine ettiği badem kesme kraker, çay ile müthiş bir uyum yakalayan bir başka Liva lezzetidir. Sağlıklı ve besleyici olmasıyla da diyet yapan ve beslenmesine dikkat eden kişilerin baş ucu atıştırmalığı olan bu Liva lezzetini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Sağlık için önemli kalsiyum, magnezyum gibi birçok temel mineral içeren badem, Liva’nın eşsiz tarifi ile son derece sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalığa dönüşmüştür. Farklı atıştırmalık çeşitleri arayanlar için en önemli duraklardan biri olan Liva Pastacılık şubelerinde, badem kesme krakere taze olarak ulaşmanız mümkün.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan selanik gevreği

Selanik Gevreği

Tam gurmelere layık bir atıştırmalık: Selanik gevreği. Bu atıştırmalık çeşidi, Liva farkının en çok hissedildiği lezzetlerden biridir. Çünkü, klasik atıştırmalık çeşitlerinden oldukça farklı içeriğiyle ve bu içeriğin sunduğu oldukça lezzetli ve alışılmadık tadıyla Liva Pastacılık’ın en çok tercih edilen atıştırmalık çeşitlerindendir. Fıstık ve yaban mersini ile bu atıştırmalık çeşidi, açlığı yatıştırmak ve sağlıklı ve dengeli beslemenin yanında gerçekten de lezzetli bir atıştırmalık arayanların vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Liva Pastacılık, her zaman ürün çeşitliliği ve klasik tariflere kattığı farklı yorumlarla öne çıkmıştır. Selanik gevreği de Liva Pastacılık geleneğinin klasik yansımalarından biri olarak kabul edilebilir. Bu atıştırmalık çeşidi ayrıca fıstığın içerdiği bol mineral ve protein, yaban mersininin içerdiği antioksidanlar ile son derece sağlıklı bir üründür. Selanik gevreğini, Liva Pastacılık şubelerinden taze olarak satın alabilirsiniz.

atıştırmalık, liva pastacılık'tan zencefilli kurabiye

Zencefilli Kurabiye

Liva Pastacılık’ın en iddialı ve en çok beğeni toplayan, gurmelerin yanı başından eksik etmediği bir diğer lezzet: zencefilli kurabiye. Bu atıştırmalık çeşidi de Selanik gevreği gibi, Liva farkının sonuna kadar hissedildiği bir lezzet sunar. Büyük yuvarlak krakerler biçiminde üretilen bu atıştırmalık, Liva’nın en farklı ürünlerinden biridir. Liva Pastacılık’ın atıştırmalık çeşitleri içinde ayrı bir yeri olan zencefilli kurabiyenin, atıştırmalık tutkunlarını Liva müşterisi yapan türden bir lezzet olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. Kaliteli ve taze malzemelerle üretilen ve taze olarak sunulan bu atıştırmalık çeşidi, lezzeti ile büyük bir Liva imzası taşıyor. İçerdiği zencefil ile ayrıca sağlıklı bir atıştırmalık olan bu leziz kurabiyeyi çay eşliğinde denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Önceki Makale Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın! Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın!