İçeriğe atla
Birbirinden İlginç Pastalar ile Gününüz Renklensin

Birbirinden İlginç Pastalar ile Gününüz Renklensin

Yaş pastalar her zaman sade şekilde tasarlanacak diye bir kural yok elbette. Farklılık daima iyidir. Günümüzde pasta ustaları farklı talepler arttıkça ilginç pastalar hazırlamaya başlamıştır. Hayvan figürleri, eşyalar ve daha sayısız unsur yaş pasta hazırlama konusunda ilham kaynağı haline gelmiştir. Haydi gelin hep beraber dikkat çekici yaş pastaların dünyasında uzun bir yolculuğa çıkalım!

Özenle Hazırlanıp Sunulan İlginç Pastalar 

Liva Pastacılık üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz yetişkin pasta çeşitleri de ilginç pastalara örnek olarak verilebilir. Tabii dünya genelinde birçok farklı türde tasarıma sahip pastalar da bulunmaktadır. En çok dikkat çekenleri sizler için sıralıyoruz!

Biralı Doğum Günü Pastası

liva pastacilik biralı doğum günü pastası

Biralı doğum günü pastası bu zamana kadar gördüğünüz yaş pastalardan çok daha farklı bir görünüme sahip halde sunuluyor. Bol köpüklü bir bardak bira görünümünde olan bu yaş pastayı çok seveceğinizden eminiz.

Erik Özel Tasarım Pasta

liva pastacılık erik özel tasarım pasta

Tadına doyum olmaz erik özel tasarım pasta, bir kova dolusu erik görünümüne sahiptir. Öylesine gerçekçi bir şekilde hazırlanmıştır ki bu pastayı gördüğünüzde gerçekten bir kova erik göreceksiniz. 

Bateri Butik Pasta

liva pastacılık bateri butik pasta

Bateri butik pasta size bu zamana gördüğünüz tüm yetişkin pastalarını unutturacak. Müziğin büyüsüne kapılan bir dostunuza böyle bir yaş pasta ile sürpriz yapabilirsiniz. Bu pastanın içerdiği detaylar öyle güzel ki dostunuz da kesinlikle hayran kalacak. 

Terzi Özel Pasta

liva pastacılık terzi özel pasta

İlginç pastalar arasında yer alan terzi özel pasta seçeneği, özellikle dikiş ve nakış gibi uğraşları olan kişiler için harika bir sürprizdir hiç şüphesiz. Bu pastada iplikten dikiş makinesine hatta makasa kadar her şey şekerden yapılmıştır. Tadına doyum olmaz bir yaş pasta seçeneğidir.

Çamurun İçindeki Domuzcuklar

yaş pasta modelleri 2

Oldukça sevimli bir yaş pasta modelidir. Etrafında sıralanmış çikolatalardan başlayarak tatlı tatlı yiyebilirsiniz. Tüketmeden evvel fotoğrafını çekmeyi de unutmayın deriz!

Fotoğrafçılık Kulübü Özel Pastası

yaş pasta modelleri 3

Viral reklam olabilir bilemiyoruz, fakat bir yaş pasta modeli için oldukça ilginç bir seçim olduğunu belirtmeliyiz.

Fırında Tavuk Pasta

yas-pasta-modelleri-5

Gerçek bir tavuk içerisine yaş pasta doldurulsaydı daha ilginç olurdu sanki. Yine de ilginç yaş pasta modelleri seçmelerinde açık ara ile derece alabilecek bir tasarım, siz ne dersiniz?

Yılanlı Pasta

yas-pasta-modelleri-2

Ben yaş pastanın her halini her çeşidini yerim diyenleri tekrar görebilir miyiz? Evet sıradaki ilginç yaş pasta modelimiz, biraz korkutucu bir görüntüye sahip. Hayvanları seviyoruz ama kendi ortamlarında ve kendi formlarında! 🙂

Sahne Dekoru Değil Bildiğiniz Yaş Pasta

yaş pasta modelleri 6Film setinde ekibi motive etmek için mi? Deniz canlılarını korumak için farkındalık mı? Biz nedenini bulamadık. Bir ahtapot yaş pasta modelini geride bırakarak sıradaki ilginç pastamıza geçiyoruz.

Doğadan Gelen Lezzet

yaş pasta modelleri 8

Doğa aşığı insanlar, insanlarımız. Bahçelerden gelen tazeliği tatlılarınıza da ekliyoruz. Ürünlerimiz %100 doğal malzemelerden, hatta o kadar doğal ki taşını çöpünü bile ayırmadık. Eminiz çok lezzetlidir fakat tasarım konusunda bu kadar uğraşmak yerine malzemeyi bol koysalar daha iyi olurmuş diye düşünüyoruz.

Birbirinden estetik ve lezzetli ilginç pastaları yer yer fenalıklar geçirerek yer yer de anlamsız bakışlarla inceledik. Yaş pasta modelinde geleneksel olsun benim olsun diyenlerdenseniz, size özel tam da istediğiniz tasarımda yaş pastaları hazırlayan birileri var. Liva Pastacılık, yılların tecrübesi ve geleneksel ağız tadımıza uygun tatlı mı tatlı pastaları sizler için hazırlıyor, her birini keyifle deneyebilirsiniz.

Önceki Makale Diyet Bozmayan Kalorisi Düşük Tatlılar Diyet Bozmayan Kalorisi Düşük Tatlılar