İçeriğe atla
liva antep fıstıklı yaş pasta

Liva Pastanesi Ürünlerinin En Beğenilenleri!

Yumuşacık kekler, taze meyveler ve bol çikolata süslemeleri… Liva Pastanesi taze ve kaliteli malzemeleri, kendine özgü tarifleri ve çikolataya olan bağlılığıyla farkını ortaya koyuyor.

Klasik tarifleri yeniden yorumlaması ve farklı bakış açısıyla pastanemiz, tatlı severlerin bir numaralı adresi olmayı sürdürüyor. Aşağıda bu anlayışın bir ürünü olan ve müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ürünleri sıraladık.

Liva farkının özellikle hissedildiği limonlu pasta ve dağ meyveli yaş pastaya ek olarak, Liva Pastanesi’nin spesiyal ürünü olan Liva Gizemi’ni şiddetle öneriyoruz. Çikolatalı kremalı ekler ile eklere farklı bir yorum katan ekleri de denemeyi unutmayınız.

Liva Pastanesi'nin En Beğenilen Ürünleri!

çikolatalı muzlu pasta

Çikolatalı Muzlu Pasta

Bu pasta, birbirine en çok yakışan ikiliyi konuk ediyor: muz ve çikolata. Muzun yoğun aroması, çikolatadan alacağınız keyfi ikiye katlıyor. Bazıları muz ve çikolata ikilisini ağır bulsa da çikolata hazzını sonuna kadar almak isteyenler için müthiş bir alternatif olduğu söylenebilir.

Çikolatalı muzlu pasta, Antep fıstığı ve rende çikolata süslemesi ile birlikte Liva Pastanesi’nin özel kremasını da içermektedir. Bu pastanın çikolata, muz ve özellikle de Antep fıstığı ile tam da gurmelere hitap ettiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Bu lezzet bombası 4-6, 6-8 ve 8-10 kişilik boyutlarıyla Liva Pastanesi’nde sizleri bekliyor.

Çikolata Fıstıklı Pasta

Çikolata Fıstıklı Pasta

Muzla veya meyveyle aranız iyi değilse, ancak çikolata ve Antep fıstığının lezzetini de tatmak istiyorsanız çikolatalı fıstıklı pasta tam size göre. Bu pasta özellikle de çikolata tutkunları için ideal.

Çünkü hem keki hem kreması hem de süslemesi çikolatadan oluşuyor! Dolayısıyla çikolata krizini atlatmak için birebir. Maksimum çikolata lezzetine ek olarak, Antep fıstığı süslemesiyle de Liva Pastanesi’nin favorileri arasında gösteriliyor.

Rende çikolata, toz Antep fıstığı ve çikolataya bulanmış bütün Antep fıstığı süslemesiyle bu pastanın tutkunu olacaksınız. Çikolata fıstıklı pastayı 4-6, 6-8 ve 8-10 kişilik boyutlar şeklinde Liva Pastanesi’nden temin edebilirsiniz.

meyveli pasta

Meyveli Pasta

Çikolata ve Antep fıstığı birlikteliğini ağır bulanlardan ve daha ferah alternatiflere başvuranlardansanız tercihiniz meyveli pastadan yana olacaktır. Son derece hafif ve keyifli bir yeme zevki sunacak olan bu pasta kivi, çilek, muz ve mango gibi meyvelerle öne çıkmaktadır. Meyveli pastada meyvelerin taze olarak kullanılmaması, çoğu kişiyi bu lezzeti tercih etmekten alıkoymaktadır.

Ancak Liva Pastanesi, dondurulmuş meyveler yerine taze meyveleri kullanarak meyveli pasta deneyimini farklı bir noktaya taşımaktadır. Sade krem şantinin taze meyvelerle olan uyumuna iyi bir örnek teşkil eden bu pasta, hafif olmasıyla da doğum günü kutlamalarında çokça tercih ediliyor.

Meyveli pasta, tatlı krizinizi ferah, besleyici ve taze meyvelerle dindirmek için ideal. Çeşitli meyve dilimleri ile süslenen bu pasta 4-6, 6-8 ve 8-10 kişilik porsiyonlar şeklinde satışa sunulmaktadır.

dağ meyveli yaş pasta

Dağ Meyveli Yaş Pasta

Hafif lezzetleri tercih edenlerin bir diğer durağı ise dağ meyveli yaş pastadır. Dağ çileği, dağ kirazı, yaban mersini gibi dağ meyvelerinden oluşan bu pasta, kırmızı meyve severlerin tercihidir.

Bu pastanın kekin önemini ortaya çıkaran bir pasta olduğunu söylersek abartmış olmayız. Dağ meyveli yaş pasta yumuşacık, bulut gibi kekinin arasında bol dağ meyvesi ve kremasıyla Liva Pastanesi’nin daimi favorileri arasındadır.

Bu pastanın bir diğer öne çıkan özelliği ise, kremasının tam da gerektiği kadar kullanılmasıdır. Yani krema tadı değil, meyve tadı baskın bir lezzettir. Bu yönüyle benzerlerinden dikkat çekici bir şekilde ayrıldığını söyleyebiliriz. Dağ meyveli yaş pastayı 4-6, 6-8, 8-10 kişilik porsiyonlar halinde Liva Pastanesi’nden alabilirsiniz.

 limonlu pasta

Limonlu Pasta

Hafif bir lezzet arıyorsanız ancak meyve tadını tercih etmiyorsanız Liva Pastanesi’nin limonlu pastası tam da size göre. Limon da mı sevmiyorsunuz? Bir de bu pastayı deneyin!

Bu pasta, hafif ve ferah lezzetiyle limon sevmeyenlerin dahi favorisi oluyor. Özellikle yaz aylarında kolay tüketimi nedeniyle tercih edilen bu pasta, dağ meyveli yaş pasta gibi Liva Pastanesi’nin farkını ortaya çıkardığı ürünlerden birisi.

Limonlu pasta, lezzeti ve insanın içini serinleten tadımıyla Liva Pastanesi’nin resmi olmayan spesiyal ürünü görünümündedir. Bu pastayı 4-6, 6-8, 8-10 kişilik porsiyonlar şeklinde satın alabilirsiniz.

 liva gizemi

Liva Gizemi

Spesiyal ürün demişken… Liva Gizemi’ni tatmış mıydınız? Liva Pastanesi’nin spesiyal pastası olan Liva Gizemi, tam da çikolata ve kakao tutkunlarına özel olarak hazırlanmış bir pasta. Kakaolu keki, sade krem şantisi ve içinde frambuaz ve muz sürpriziyle tam gurmelere layık bir tat.

Üstünde rulo gofret, çikolatalı draje süslemeleriyle çikolata yoğun bir lezzet olan Liva Gizemi, çikolata krizi için mükemmel bir tercih. Bu pastanın, çikolatadan alınabilecek tüm hazzın tek bir üründe toplanmış hali olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Çikolata tutkunuysanız, Liva Gizemi’ne bir şans verin. Liva Gizemi’ni Liva Pastanesi’nden 4-6, 6-8 ve 8-10 kişilik porsiyonlar şeklinde taze olarak temin edebilirsiniz.

profiterol pasta

Profiterol Pasta

Bir başka çikolata yoğun lezzet: Profiterol pasta. Profiterol, çikolata ve Antep fıstığı ile bu pasta, çikolata tutkunlarının bir diğer tercihi. Bol çikolata rendesi ve Antep fıstığı süslemesi, çikolata yoğun bu lezzete ayrı bir lezzet katmaktadır.

Adeta bir lezzet bombası olan profiterol pasta, Liva Pastanesi müşterilerinin vazgeçilmezlerinden biri. Profiterol pasta, son derece az malzemeyle nasıl mükemmel bir lezzetin ortaya çıkabileceğinin en büyük örneklerinden.

Tabii ki bu durumda Liva Pastanesi’nin taze ve lezzetli malzemelerinin de büyük bir katkısı var. Profiterol seviyorsanız bir de bu pastayı deneyin. Liva Pastanesi’nde 4-6, 6-8 ve 8-10 kişilik boyutlarıyla sizleri bekliyor.

ekler

Ekler

Tüm zamanların, tüm anların favorisi bir tat: Ekler. Bu zamansız lezzet, Liva Pastanesi’nin kendine özel tarifi ile hazırlanmaktadır. Taze, lezzetli malzemeler ve özel bir tarifle hazırlanmış bu lezzet, Liva Pastanesi’nin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Hamurunun, çikolata kremasının ve çikolata kaplamasının ayrı ayrı Liva imzası taşıdığı bu klasikleşmiş lezzeti bir de Liva Pastanesi’nde deneyin. Çikolata severler için Liva’nın yeri ayrıdır.

Çünkü Liva Pastanesi, çikolata kremalı ekler ile çikolata severlere ayrı bir kapı aralamaktadır. Ekler, limonlu pasta ve dağ meyveli pasta ile birlikte Liva farkının doyasıya hissedildiği bir başka lezzettir.

Toz Antep fıstığı ile süslenmiş bu çikolata kremalı eklerin bağımlısı olacaksınız. Ekleri, pastanemizden kilogram şeklinde satın alabilirsiniz.

Önceki Makale Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın! Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın!