İçeriğe atla
Liva Mevsimlik

Liva'dan Yeni Bir Konsept: Liva Mevsimlik

Pastanecilik kavramı için Liva'dan yine bir yeniliği sizlere sunuyoruz. Liva olarak 'Liva Mevsimlik' adı altında yeni bir konsept yarattık. Liva Mevsimlik konseptimiz ile her ay bir ürünü seçiyoruz ve seçtiğimiz ürünler mevsimine göre değişiyor. Bulunduğumuz mevsimin meyvelerini seçmeye özen gösteriyoruz. Pastalarımız ve tatlılarımız için her zaman kaliteli ve taze olarak kullandığımız ürünlerimizde, o ay seçtiğimiz ürüne ağırlık veriyoruz. Ayın ürününü belirlerken de o aya özgü olan, o ay en çok çıkan, en çok tüketilen meyve veya ürünü seçmeye dikkat ediyoruz. Ayrıca seçtiğimiz ürünle de 'Liva İncek' şubemizde özel bir stand hazırlıyoruz. Burada Liva Mevsimlik konsepti için yaptığımız pastaları ve tatlıları sizlere sunuyoruz. Mesela bu ayki ürünümüz kestane! Kış ve kar diyince hepimizin aklına kestanenin geldiğini biliyoruz. Çıtır çıtır yapılmış kestane, kestaneli pastalar ve tatlılar kışın kimin aklına gelmez ki! Biz de bu sebeple bu ay kestaneyi seçtik. Kestaneli pastalarımız, kestaneli tatlılarımız şubelerimizde sizleri bekliyor. Kestane teması ile süslediğimiz İncek şubemizi de görmenizi tavsiye ederiz.

Liva Mağaza

  Liva Mevsimlik konseptinde meyveleri mevsimine göre seçtiğimiz için pastalarımızı ve tatlılarımızı mevsiminde çıkan sağlıklı ürünlerle hazırlıyoruz. Biliyoruz ki meyve ve sebzeleri mevsiminde tüketmek sağlığımız için önemli bir konu. Biz de bu nedenle mevsimlik meyve konusuna özen gösteriyoruz. Kalitemizden hiç bir zaman ödün vermemeyi amaç edinirken aynı zamanda mevsiminde meyve tüketimi ile sağlıklı ürünler hazırlamaya da önem veriyoruz. Liva Mevsimlik konsepti ile kışın kış meyvelerini, yazın yaz meyvelerini seçmeye dikkat ediyoruz ve böylece kullandığımız ürünleri en taze halleriyle kullanmış oluyoruz.  

Liva Mevsimlik

Liva Mevsimlik konsepti ile seçtiğimiz ürünle değişik tatlılar ve pastalar hazırlamaya dikkat ediyoruz. Mesela kestaneli pasta herkesin bildiği klasik bir tattır. Fakat kestaneli cupcake nasıl olurdu acaba diye düşünüyorsanız belki şubelerimizde yapılmış bir kestaneli cupcake'e denk gelir ve bu tadı deneme şansını bulursunuz. Balkabağı tatlısını herkes bilir ama balkabaklı cheesecake nasıl olurdu merak ettiniz mi? Liva Mevsimlik konsepti ile değişik meyvelerle değişik tatlar deneme şansı için şubemize mutlaka uğrayın ve o ayın ürünü ile yapılmış tatlıları denemeyi unutmayın.

Liva Kestaneli Pasta

Önceki Makale Diyet Bozmayan Kalorisi Düşük Tatlılar Diyet Bozmayan Kalorisi Düşük Tatlılar