İçeriğe atla
liva sonsuzluk gülü makaron

Sonsuzluk Gülü ve Sevgililer Günü İçin Hediye Örnekleri

Her yıl şubat ayında, 14 şubat geldiğinde sevgililer günü atmosferinden dolayı her tarafı sevgi ve aşk konsepti sarar. Artık bir gelenek haline gelmiş bu özel günde sevgililer ve birbirini seven kişiler birbirlerine özel hediyeler alarak 14 şubatı kutlarlar. Kimi zaman değerli bir hediye kimi zamansa küçük ama değerli bir hediye alınabilir. Herkes bu günde sevdiğe kişiyi düşünerek ona özel hediye almak ister ve 14 Şubat'a sayılı günler kala, herkes sevgilisine en güzel hediyeyi alabilmenin telaşına girmiş durumda. Bunun için sizlere önereceğimiz hem unutulmaz hem ağzınızı tatlandıracak hem de çok özel hediye örnekleri için yazımızı okumaya devam edin.

Sonsuzluk Gülü

Liva sonsuzluk gülü

Sevgiliniz için şüphesiz ki en unutulmaz ve en değerli hediye olan Sonsuzluk Gülleri, uzun süre solmadan yaşayabiliyor. Böylece sevgiliniz hediye ettiğiniz güllerini daha uzun sürelerle saklayabilir. Sonsuz Gül'ün anlamının sevgiliniz için çok farklı olacağına emin olabilirsiniz. Hem görüntüleriyle hem de özellikleriyle bir hediye için sahip olunabilecek her özelliğe sahip olan bu güller sevgiliniz için en güzel hediye olacak. Sevgililer günü için sevgilinize hediye olarak gül almayı düşünüyorsanız, güllerin renklerini de bilmeniz faydalı olur. Kırmızı gül aşkı simgelerken, pembe rengi şefkati simgeliyor. Altın rengi sevinci simgeliyor, beyaz renk ise saflık ve temizliği simgeliyor.

Pasta ve Sonsuzluk Gülü

liva tasarım pasta sozsuzluk gülü

Sevgililer gününde ağzınız tatlansın isterseniz en güzel hediye seçeneği O'nun için alacağınız özel bir pastadır. Tabi ki bu pastanın yanına bir de Sonsuzluk Gülü eklerseniz, sevgilinizin saklayabileceği bir hediye de almış olursunuz.

Kurabiyeler

liva kurabiye

Sevgiliniz için bir diğer hediye alternatifi de tasarım kurabiyeler olabilir. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu süslü kurabiyeler, sevgiliniz için çok şirin bir hediye alternatifi olabilir. İsterseniz sevginiz ile alakalı kelimeler olsun isterseniz de sevgilinizin adı olsun, bu kurabiyeler ile çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mini Tasarım Pastalar

liva mini tasarım pastalar

Sevgililer Günü'nün bir pasta tadı kadar enfes ve harika geçmesi mini tasarım pastaları düşünebilirsiniz. Sadece sevgiliniz ve sizin için olan bu pastalar, sevgililer gününe özel tasarımları ile şirin ve en tatlı hediyelerden biri olabilir. İster ül süslemeli, isterseniz de kalp süslemeli olanlarından alıp sevgilinize mesajınızı bu tatlı pastalar ile verebilirsiniz.

Çikolata Setleri

liva çikolata seti

Bu yıl sevgililer gününüz çikolata tadında geçsin istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi hediye çikolata setleridir. Sevgilinize O'nun için özel hazırlanmış, için tatlı mı tatlı çikolatalarda dolu olan bir hediye verirseniz eminiz ki çok mutlu olacaktır. Çikolata tutkunu olan sevdiğinize, aşkınızı çikolata setleri ile anlatabilirsiniz.

Ayıcıklı Hediyeler

liva hediye seti

Sevgililer gününde en çok tercih edilen hediyelerden olan şirin ayıcıklar ile sevgilinize saf ve masum bir hediye alabilirsiniz. Şirin hediyeler ile sevginizin de bir o kadar saf ve özel olduğunu anlatabilirsiniz. Birçok kişinin hoşuna gidecek olan bu şirin ayıcık hediyeler için Liva'nın hediye setlerine bakabilirsiniz.

Özel Pastalar

özel pasta

Sevgililer gününde alabileceğiniz en anlamlı hediye, sevgiliniz için yaptıracağınız özel tasarım pastalar olabilir. Sevgilinize özel ve aşkınızı anlatan, isimlerinizi yazdırabileceğiniz ya da bir fotoğrafınızı bastırabileceğiniz özel bir pasta ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Liva'nın Sevgililer Günü Özel Pastaları arasından istediğinizi seçin ve sevgilinize en tatlı hediyeyi verin. Sevgililer günü en çok sevgililer arasında kutlansa bile, en sevdiğiniz arkadaşınıza, annenize veya kardeşinize anlamlı ve şirin bir hediye alarak onlara olan sevginizi gösterip, onları da mutlu edebilirsiniz. Hediyelerinizi seçerken bir türlü karar veremiyorsanız Liva'nın Sevgililer Günü için özel hediyelerine bakabilirsiniz.

Önceki Makale Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın! Yılbaşı Atıştırmalıkları ile Sofralara Lezzet Katın!